Szkoła gitarowa Artura Lesickiego (również sprzęt)

Pierwsza część Artur Lesicki Szkoła gitarowa zawiera na dwóch załączonych płytach DVD ponad dwie godziny materiału, poruszającego kwestie dotyczące podstawowych materii oraz zagadnień dla zaawansowanych fanów gitary. Treść tego poradnika została kompleksowo podzielona na trzy części.

Pierwszą z nich – Pentatonikę wyszczególniają pentatonika przez dwie i trzy oktawy, pentatonika w pięciu pozycjach, Am7 w pięciu pozycjach, pentatonika w czterech tonacjach, skala bluesowa a także blues G7.

Druga część zawarta w materiale Artur Lesicki Szkoła gitarowa, to skale modalne. Dzielą się one na Skalę Jańską, Skalę Dorycką, Skalę Frygijską, Skalę Lidyjską, Skalę Miskolidyjską, Skalę Eolską, Skalę Lokrycką a takzę ćwiczenia małotercjowe i zastosowanie skal modalnych w praktyce.

Akordy to trzecia część materiału Artur Lesicki Szkoła gitarowa, gdzie wspomniano o upiększaniu akordów oraz nowoczesnym sposobie gry akordowej. Na samym końcu zawarto część czwartą pod tytułem „Budowa formy”, nie dzielący się na dodatkowe sekcje.