Source Audio One Series – nowe efekty

Już w lipcu tego roku, marka Source Audio wypuściła siedem efektów całkiem nowej serii One. Cztery efekty modulacyjne: Gemini Chorus, Mercury Flanger, Lunar Phaser i Vertigo Tremolo są już dostępne.

Efekty overdrive L.A. Lady Overdrive, Kingmaker Fuzz i AfterShock Bass okażą się pod koniec stycznia 2016. Wszystkimi efektami z serii Source Audio One można sterować zarówno potencjometrami i przyciskami jak i poprzez darmową aplikację na Androida lub iOS!

Nowa seria One to połączenie klasycznego wyglądu kostki gitarowej z najnowszą technologią od Source Audio. Seria ta obecnie składa się z siedmiu efektów dla elektrycznej gitary i basu: Gemini Chorus, Mercury Flanger, Lunar Phaser, Vertigo Tremolo, L.A. Lady Overdrive, Kingmaker Fuzz oraz AfterShock Bass. Różne brzmienia można z łatwością osiągnąć za pomocą dostępnych tradycyjnych potencjometrów oraz przełącznika nożnego. Wszystkie efekty z serii One są wyposażone w wejścia i wyjścia stereo i działają bardzo wszechstronnie dzięki konstrukcji o dwóch procesorach.

Jeśli potrzebujesz więcej kontroli i możliwości brzmieniowych (spójrz na specyfikację poniżej, aby poznać szczegóły), efekty z serii One możesz połączyć kablem ze słuchawkowym gniazdem jack w smartfonie i programować je przez darmową aplikację w systemie Android lub IOS, która oferuje więcej parametrów i algorytmów! Możesz również ustawiać efekty w PC lub na Mac’u poprzez zintegrowane złącze USB i program “Neuro Effects Editor Software”. Opcjonalny Soundblox HUB daje efektom serii One kompatybilność z MIDI i pozwala zapisać do 128 brzmień. Możesz także skorzystać z opcjonalnego sensora ruchu Source Audio Hot Hand 3 lub opcjonalnego pedału ekspresji Toolblox Dual Expression Pedal aby kontrolować brzmienie efektów z serii One.

Sugerowana cena detaliczna (RRPS) dla serii Source Audio One : Gemini Chorus, Mercury Flanger, Lunar Phaser, Vertigo Tremolo, L.A. Lady Overdrive, Kingmaker Fuzz i AfterShock Bass, wynosi (wliczając VAT) 867,70 PLN (211,65 EUR).